Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09BNTPS6098H1ZW
Call 07949343746 75% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity Per Hour | 100 kg/hr |
| Production Capacity | 100 kg/hr |
| Operation Mode | Fully Automatic |
| Machine Type | 2- Stage |
| Power Consumption | 5 HP |
| Snacks Type | Vermicelli |
| Finish | Polished |
| Frequency | 50 Hz |
| Body Material | Stainless Steel 304 |
| Shevaya Thickness | 1 mm |
| Power Source | Electric |
| Material | SS |
| Usage Area | Food Factory |
| Brand | Growmax |
| Phase Type | Three Phase |
| Number Of Dies | 3 Dies |
View Complete details